O nás

Revo hřiště s.r.o. - Váš špecialista na detské ihriská a tvorivé hračky

Firma REVO hřiště s.r.o. sa zaoberá výrobou a montážou detského mobiliára pre detské ihriská z tlakovo impregnovanej mimostredovej guľatiny a tiež dovozom a predajom zaujímavých, vzdelávacích a tvorivých hračiek.

1. Zariadenie pre detské ihriská

Naša firma bola založená v roku 1995. Od roku 1995 - 2009 pod obchodným názvom Ing. Pavel Repák – REVO a od začiatku roku 2009 sme zmenili právnu formu spoločnosti a názov na REVO hřiště s.r.o., pod ktorým pokračujeme v našej úspešnej histórii.

Vyrábame moderné prírodné zariadenia pre detské ihriská, ktoré spĺňajú tie najnáročnejšie požiadavky. Veľký dôraz kladieme najmä na bezpečnosť a dlhodobú trvanlivosť našich výrobkov. Všetky zariadenia majú certifikát bezpečnosti TUV podľa ČSN EN 1176:2009 a ČSN EN 1177:2009

Naše výrobky dodávame prevažne do materských škôl, obcí a miest v Českej republike a v niekoľkých posledných rokoch tiež na Slovensko, kde sme si už vybudovali slušné renomé. V našom výrobnom portfóliu je celkovo 80 druhov rôznych zariadení ako napríklad : drevené detské hojdačky, preliezačky, cvičné steny, rozhľadne, hrady, hrazdy, domčeky, kladiny, horolezecké steny, lavičky, šmýkalky, detské pieskoviská, hojdačky na pružine atd.

Ako impregnačný prostriedok používame nemecký, rokmi overený, Wolmanit CX 10. Na výrobu zariadení používame len smrekové mimostredové rezivo bez možnosti vzniku prasklín, ktoré prechádza starostlivou kontrolou. Všetky ostatné súčasti sú zinkované alebo obstarané vypaľovaným lakom Komaxit. V dôsledku použitých materiálov sa naše zariadenia vyznačujú dlhou životnosťou.

2. Tvorivé a prírodné hračky

V posledných troch rokoch sme rozšírili naše aktivity na vybudovanie veľkoobchodu a e-shopu zameraného na tvorivé prírodné hračky. Špecializujeme sa na prírodné hračky od malosériových výrobcov z celého sveta. Všetky hračky, ktoré ponúkame, aj sami dovážame. Na väčšinu nami dovážaných hračiek máme exkluzivitu pre ČR a SR. Naše hračky nájdete aj na nami prevádzkovaných stránkach www.magickypiesok.sk

V roku 2014 sme sa presťahovali do našich nových priestorov v Hutisku - Solanci.

Pokiaľ potrebujete vyrobiť a realizovať bezpečné detské ihrisko, obráťte sa s dôverou na našu spoločnosť.

Tešíme sa na spoluprácu s Vami.

Pavel Repák